Hakkımızda

 

Biz Kimiz?

MİSYONUMUZ
Müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli artırmak.

VİZYONUMUZ
Sektöründe tercih edilen bir ulusal markası olmak.

TEMEL DEĞERLERİMİZ
1. Yaşı, cinsiyeti, uyruğu, inançları ve konumu ne olursa olsun insana saygı duymak ve değer vermek.
2. Her fikre saygılı olmak.
3. Bilimsel olmak.
4. Yenilikçi olmak.
5. Bilgiyi paylaşmak.
6. Dürüst olmak.
7. Çevreye saygılı olmak.
8. Topluma katkıda bulunmak.
9. Takım ruhuyla çalışmak.
10. Bizi biz yapan “Özturan Ailesi” bilincinden ödün vermemek.

Şirket Profilimiz

Özturan Petrol Gıda Otom. San. ve Tic. td. Şti,  İstasyon ve Otobüs İşletmeciliği sektöründe faaliyet göstermektedir. Firma; bünyesindeki 3 İstasyon , 43 otobüs ve 180’e yakın çalışanı,  kaliteli hizmetimizle  Bölgenin ve Ülkemizin önde gelen markası olma hedefinde emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Kalite, Özturan Petrol’de sadece hizmetin  kalitesini içermez, aynı zamanda çevreye karşı duyarlılığı, insan sağlığını, müşteri ve tedarikçi ilişkilerini, karşılıklı sevgi ve saygıyı, kişisel ve toplam performansı ve her şeyden önce dürüstlüğü kapsar.

Özturan Petrol  kurumsallaşmış bir işletmedir. İnisiyatif şahısların değil, sistemin elindedir. Sistem inancını ön planda tutmuşuzdur,  Bu anlamda genel müdür, müdür, memur veya işçi birbirlerinden daha az veya daha fazla önemli değildir. Önemli olan bu kişilerin, sistemin kendilerine yüklediği görevleri yüksek bir performansla yerine getirmeleridir.

Özturan Petrol için insan çok önemlidir. İşimiz insanlara hizmet vermektir. İnsanlara çok iyi hizmet verebilirsiniz. Ama bunu yaparken, aynı insanların yaşadıkları çevreyi  korursanız,  doğru anlamda mutlu edersiniz.

Toplam Kalite Yönetim Felsefesini benimsemiş olan Özturan Petrol ailesi olarak, yukarıda sözü edilen temel değerlerine bağlı kalarak çıtayı sonsuza dek yükseltme çabası içinde olacaktır.